~Forum Klanowe Wojownicy z Cimberton~

~Forum klanu WzC~


#1 2011-05-15 15:23:24

Alcalata

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 9
Punktów :   

Organizacja

Ponieważ 3lolek odszedł postanowiłem Wam pomóc. Jako, że jestem liderem już przez dość długi okres czasu pragnę Wam, jak i również sobie, uprzyjemnić grę w Sacreda.
Sprawa odnośnie sieci:
Jeżeli możecie stawiać serwery, które widzą inni to proszę abyście napisali w tym temacie, bo to jest bardzo ważne. Mam na myśli to, że przez odejście 3lolka praktycznie uniemożliwiło to grę, bo nie ma sieci, która jest zdatna do gry. Wszystkie są albo przepełnione, albo wymarłe.
Organizacja:
Klan pozbawiony dowódcy popada w końcu w anarchię i w efekcie powoli się rozpada, napisałem już do Hammera i czekam na jego odpowiedź, ale również do Was kieruje moje słowa - znajdźcie komunikator głosowy, nie trzeba mieć nawet mikrofonu, tylko tyle, aby pisać tam razem. Proponuje team speak 3 (download http://www.teamspeak.com/?page=downloads) Ip ts3.l2g.pl port domyślny.
Proszę każdego członka klanu WzC o podpis w tym temacie, chcę wiedzieć choćby ilu Was jest.

Pozdrawiam,
Alcalata.

Offline

 

#2 2011-05-15 16:40:32

 Shinobi

Wielki Wojownik

Skąd: TG
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Organizacja

Hej Alcata, co powiesz na zescalenie gildi?

Offline

 

#3 2011-05-15 18:57:54

Alcalata

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Organizacja

Mówisz z ramienia lidera, czy tylko tak? Bo takie decyzje muszę przedyskutować z liderem, moglibyśmy to zrobić, dodam że nawet bardzo chętnie. Freedom ma dobrze przygotowane forum, wiedzę o Sacred praktycznie od początku jego powstania.
Jeżeli lider wyrazi taką chęć to jestem gotów na fuzje naszych klanów, na warunkach, które omówimy z Waszym przywódcą.

Offline

 

#4 2011-05-15 21:01:09

 Shinobi

Wielki Wojownik

Skąd: TG
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Organizacja

Przecież u nas nie ma lidera, bo 3lolek odszedł
Mam pytanie, ilu ludzi i jak często gracie?

Offline

 

#5 2011-05-15 21:28:15

 Hammer

Wielki Wojownik

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: Organizacja

Baraki to lider lecz ma zepsuty komputer. Niedługo pewnie znowu będzie go miał. A jeśli chodzi o komunikator to mam pewne problemy z nim. Więcej napisałem na PW na forumsacred.pl


Wojownik z Cimberton!        Death and Glory!
[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/hammerroo.png[/img]

Offline

 

#6 2011-05-26 16:09:30

 3lolek

Wielki Zastępca

Skąd: Tarnobrzeg
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Organizacja

Słyszę jak mnie wszyscy opłakują rzewnie ;C

Aczkolwiek fuzja klanu to dobry pomysł, ale jako zastępca (co z tego, że Sacred wyinstalowany na amen? xD) proponowałbym raczej coś a la sojusz.


WzC!!!

Pinkie Pie: Za duża na darmowe słodycze? NIGDY!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ruthles.pun.pl www.seriousninjas.pun.pl www.serwer-minecraft.pun.pl www.islanderzy.pun.pl www.cinemacity.pun.pl